Gram Altın Fiyatı: 1163.33

Tuğrul Altın

Kurumumuz Niğde'de 1989 yılında Rıfat TUĞRUL tarafından kurulmuştur. Sektörde var olan bilgi ve tecrübelerini profesyonelce kullanabilmek için 1995 yılında tekrar yapılanmaya gidilerek tasarım ve üretim birimleri kurulmuştur.

1996 yılında "T51 Tuğrul Altın Eticaret İmalat Ltd. Şti." adı altında kurumsallaşarak aile şirketi haline dönüştürülmüş ve şubeleşerek hizmet ağı genişletilmiştir. Tuğrul Kuyumculuk; araştırmacılığı yaratıcılığı ile bütünleştirip, etik değerlere ve insana saygı ile yoğunlaşıp, bilgi birikimi ve teknolojisi ile üreten bir kurumdur. Şirket çalışmalarını Sıdıka Tuğrul Başkanlığında sürdürmektedir.


Our institution was established in 1989 by Rıfat TUGRUL in Nigde. It went through a re-structuring in 1995 in order to use its available knowledge and experiences professionally in the sector and so the units of design and production were established.

It was transformed into a family company by being institutionalised under the name of “T51 Tuğrul Altın Eticaret İmalat Ltd. Şti." in 1996 and its service network were expanded by branching out. Tuğrul Kuyumculuk is an institution that integrates research and creativity, intensifies the ethical values with the respect to the human and produces with its extensive knowledge and technology. The company continues its works under the head of Sıdıka Tugrul.

cs-cart license, cs-cart addons, cs-cart multivendor