Tuğrul Altın

Elmas, altın ve mücevherat gibi değerli madenlerle yapılan takılar, insanlık tarihinin en eski ve en değerli sanat eserlerinden biridir. Türkiye'nin de kuyumculuk sektörü, ülkemizin zengin tarihi mirasıyla birlikte özellikle son yıllarda büyük bir ilgiyle takip edilen bir sektör haline gelmiştir.

Bu sektörde önemli bir yere sahip olan Tuğrul Kuyumculuk, 1989 yılında Niğde'de Rıfat Tuğrul tarafından kurulmuştur. Sektördeki bilgi ve tecrübelerini profesyonelce kullanmak için 1995 yılında yeniden yapılanmaya gidilerek tasarım ve üretim birimleri kurulmuştur. 1996 yılında "T51 Tuğrul Altın E-Ticaret İmalat Ltd. Şti." adı altında kurumsallaşarak aile şirketi haline dönüştürülmüş ve şubeleşerek hizmet ağı genişletilmiştir.

Tuğrul Kuyumculuk, araştırmacılığı yaratıcılığı ile bütünleştirip, etik değerlere ve insana saygı ile yoğunlaşıp, bilgi birikimi ve teknolojisi ile üreten bir kurumdur. Şirket, müşterilerine kaliteli hizmet verme anlayışıyla çalışmalarını Sıdıka Tuğrul Başkanlığında sürdürmektedir. Kurum, Türkiye kuyumculuk sektöründe önemli bir yer tutmakta ve değerli madenlerle yapılan takıların sanatını en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Our company was founded by Rifat Tugrul in Nigde in 1989. In 1995, we restructured our operations by establishing design and production units to utilize our expertise and knowledge in the industry professionally.

In 1996, we turned into a family business and institutionalized under the name "T51 Tugrul Gold E-commerce Manufacturing Ltd." by expanding our service network with branches. Tugrul Jewelry integrates creativity with research and focuses on ethical values and respect for humanity while utilizing its knowledge and technology to produce high-quality products. The company continues its operations under the presidency of Sidika Tugrul.